Denný tábor Kaštieľkovo 2.termín

Múzeum a Kultúrne centrum Južného Zemplína v Trebišove, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, organizuje denný detský tábor s názvom Kaštieľkovo v termíne 10. – 14. august 2020. Zúčastniť sa ho môžu deti vo veku od 6 do 10 rokov.

Denný tábor ponúka netradičné prostredie v historickom kaštieli a areáli s množstvom aktivít. Tábor bude v čase od 08:00 do 12:00 hodiny. Cena za účasť, za každý deň je 5€ pre jedno dieťa.

Mnohé deti si leto bez tábora či rôznych zaujímavých aktivít už ani nevedia predstaviť, nechceli sme ich sklamať. Situácia s pandémiou sa stabilizovala a došlo tiež k uvoľňovaniu opatrení, na základe ktorých sa môže Kaštieľkovo realizovať. Okrem neho sme v rámci kultúrnych organizácií Košického samosprávneho kraja pripravili vo vyše 30 táborov, a to v desiatich zariadeniach," informoval košický župan Rastislav Trnka.

Po druhý krát ponúkame detský tábor pre deti a veľmi nás teší táto myšlienka, ktorou nás oslovil Košický samosprávny kraj. Po období zavretých škôl, cítime potrebu ponúknuť rodičom aj takýto typ služieb. Pre deti máme pripravený krásny pestrý program s historickou, ľudovou a astronomickou tematikou," povedala Beáta Kereštanová, riaditeľka trebišovského múzea.

Kontaktná osoba:

Kvetoslava Porhinčáková