Vyhodnotenie okresného kola súťaže - vesmír očami detí 2021

Okresné kolo výtvarnej súťaže Vesmír očami detí sa uskutočnilo 7. a 8. apríla 2021. XXXVI. ročníka celoslovenskej výtvarnej súťaže sa v našom okrese zúčastnili 3 materské školy, 4 základné školy, 2 špeciálne základné školy a 6 základných umeleckých škôl. Počet zúčastnených škôl bol ovplyvnený pretrvávajúcou pandemickou situáciou na Slovensku.

150 došlých výtvarných prác hodnotila odborná porota. V každej kategórii vybrala päť prác postupujúcich do celoslovenského kola tejto súťaže, ktoré sa uskutoční v Slovenskej ústrednej hvezdárni v Hurbanove. Zároveň udelila prvé tri miesta. Všetky práce budú od 16. 4. 2021 sprístupnené na online výstave na stránkach Múzea a Kultúrneho centra južného Zemplína v Trebišove www.muzeumtv.sk a facebooku Múzeum Trebišov a facebooku Hvezdáreň Trebišov.

Víťazom a všetkým, ktorí postúpili do celoslovenského kola blahoželáme.

Ďakujeme všetkým, ktorý sa zapojili do súťaže svojimi výtvarnými prácami.

Vyhodnotenie okresného kola na stiahnutie v pdf formáte:

pdfvyhodnotenie__vod2021_poradie.pdf148.76 KB

FOTOGALÉRIA