Vinné mušky Svetlušky

• Kde: Pred trebišovským kaštieľom počas podujatia Chlebom a vínom
  • Kedy: 23. 8.  2014

image016

Podvečer podujatia Chlebom a vínom čakala najmenších veľká prehliadka v inkognito-prestrojení na pódiu. Prišli s farebnými krídielkami, blikajúcimi tykadlami a lampášikmi v ruke, spoločne rozsvietili kaštieľ a stali sa tak znamenitou vínnou Muškou Svetluškou. Svetlušky nielenže rozšírili počet vinných mušiek, ale ukázali, že sú veľmi talentované. Na pódiu sa predstavilo 24 mušiek Svetlušiek v tých najrozmanitejších farbách a lampionovým "žiarením" s úžasnou náladou. Po počiatočnom ostychu, ktorý našťastie po pár minútach opadol, neváhali pekne zaspievať a čo to o sebe prezradiť. Všetky Svetlušky boli nádherné a preto aj patrične odmenené. Najvýraznejšia a najkrajšia muška Svetluška získala darčekový balíček plný detských prekvapení. Tu je sľúbená fotogaléria všetkých krásnych mušiek Svetlušiek!

Tešíme sa, že vás máte...

Foto: Attila Torok