XXI. Celoštátny festival divadelných hier s dedinskou tematikou 2013 - výsledky

V priestoroch Mestského kultúrneho strediska v Trebišove sa 17. a 18. októbra 2013 stretli divadelníci, ktorým učaroval svet dediny. Z každej časti Slovenska sa tu stretli realizátori divadla i diváci, režiséri, zvukári i ďalší technici, aby z dosák, ktoré znamenajú svet, urobili krásny odkaz trochu prikrášlenej reality. . Celoštátny festival divadelných hier s dedinskou tematikou bol realizovaný

finančná podpora MK SR

Festival slávnostne otvorila Mgr. Emília Vítková, vedúca Kultúrneho centra južného Zemplína v Trebišove. V úvode sa predstavila folklórna skupina Žipovčan z Nižného Žipova pásmom Na vinobraňu.

Hlavným organizátorom festivalu bolo Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove, jeho spoluorganizátormi Mesto Trebišov, Mestské kultúrne stredisko a ZO ZDOS Trebišov.

Ďakujeme sponzorom, ktorí podporili úspešnú realizáciu festivalu:
Autopredajňa HYUNDAI  Michalovce
HYUNDAI
Slovakia Team  Trebišov
Slovakia Team
COOP Jednota Nitra, SD
Jednota COOP

• Kvetinarstvo MIMOZA  Trebišov
  • Tóth Galantéria  Trebišov

Sme radi, že môžeme pokračovať a vítať na doskách MsKS v Trebišove stále nových účastníkov, ale aj tých , ktorí sa nášmu obecenstvu už predstavili.

Veríme, že každý divák ocenil prácu divadelného ochotníka slovkom uznania i potleskom.

No a to je jediná a najväčšia odmena i ocenenie pre všetkých, ktorým učarovalo ochotnícke divadlo.

Protokoly:

pdf protokol o vysledkoch_v_sutazi_dramatickych_textov 97.50 Kb