Fotogaléria - 7.ročník podujatia Andrássyovci a víno

V rámci Dni európskeho kultúrneho dedičstva a Tokajského vinobrania Čerhov 2012 sa 20. sept. 2012 o 17.hod v trebišovskom kaštieli uskutočnil 7. ročník podujatia Andrássyovci a víno. Akcia sa uskutočnila vďaka finančnej podpore Ministerstva kultúry SR.

V programovom bloku Dobová hudba, spev a víno na andrášiovskom dvore vystúpilo flautové kvarteto Hangásznégyes z Maďarska , operná speváčka Lívia Nagy Abaházi a Miešaný spevácky zbor Corale Collegium pri ZUŠ v Trebišove.

Súčasťou programu bolo aj uvedenie knihy „Poklona zemplínskej kráse“ – tradičné odievanie v tokajskej oblasti s ukážkou tradičného odievania a prehliadka expozícií Tokajského vinohradníctva a vinárstva a Andrášiovcov na Trebišovsku.