Fotogaléria - Dedičstvo otcov zachovaj nám, Pane

V rámci Roka sv. Cyrila a Metoda a Roka viery sme zrealizovali pod týmto názvom 11. nov. 2012 o 15.00 hod kultúrno-výchovné podujatie v Kultúrnom dome v Dargove. Cieľom daného podujatia bolo poznávanie kultúrnych a kresťanských dejín, hlavne diela a odkazu solúnskych bratov sv. Cyrila a Metoda, ktoré bolo spojené s prezentáciou sakrálnych skladieb cirkevných speváckych zborov z okresu.

Odkaz vierozvestov pre dnešok predniesol o. Tomáš Haburaj z gréckokatolíckej farnosti sv. Cyrila a Metoda zo Sečoviec. Nedeľné popoludnie pekným spevom a hudbou prítomným spríjemnili žiaci Základnej umeleckej školy zo Sečoviec, gréckokatolícke mládežnícke zbory z Čeľoviec a Vojčíc a Rímskokatolícky zbor Magnificat z Trebišova.