Dávať je viac ako dostávať

Príďte sa poučiť, príďte sa potešiť či obdarovať seba alebo svojich blízkych zakúpením úchvatných plodov z tvorby našich starých mám, ktoré majú najväčšie bohatstvo vo svojich rukách a srdciach, za symbolickú cenu.

Cieľom podujatia je podeliť sa s týmto bohatstvom s vami a studnicu nápadov, ponaučení odovzdať mladej generácií.

Seniorky 3S klubu absolventov ATV Múzea a Kultúrneho centra južného Zemplína v Trebišove vám názorne predvedú tvorbu rôznych produktov nielen tradičnými, ale aj modernými technikami z ľahko dostupných materiálov /papier, servítky, použité sklenené, plastové fľaše či obaly a i. .../, a to:

• Anna Hrtanová - Twist art
  • Janka Fehérová - Guilling a Dekubáš
  • Anna Topoľovská - perníkové Vianoce

Vytvorené dielka vystavené vo vestibule Kultúrneho centra si môžete prezrieť či zakúpiť do 10. 12. 2013.

Dôstojný, slušný a činorodý život by mal mať každý, v každom veku a to veľkej miere záleží od každého z nás. Pre nás – organizátorov je ozajstným šťastím a najväčším uspokojením ak sa nám slová podarí premeniť na konkrétne činy.

Výťažok z akcie bude venovaný na zdravotnícke pomôcky pre seniorov /tlakomer, fit lopta a i./.

PhDr. D. Šotová