Dávať je viac ako dostávať - fotogaléria

Seniori v dopoludňajších hodinách 155 žiakom názorne predviedli ukážky tvorby rôznymi technikami, a to: Twist art a Paper art p. A. Hrtanová, Dekubáš a Quilling p. J. Fehérová a perníkové Vianoce p. A. Topolovska. Deti si vyskúšali jednotlivé techniky a vyhotovené dielka si zobrali domov. Veríme, že stanovený cieľ - podeliť sa s bohatstvom rúk a sŕdc našich seniorov i studnicu nápadov a ponaučení odovzdať mladej generácií, sa nám podarilo naplniť. V popoludňajších hodinách /o14.00 hod./ charitatívne podujatie, ktoré patrilo seniorom i širokej verejnosti, slávnostne zahájila Mgr. E. Vítková, vedúca úseku OPaPČ MaKCjZ v Trebišove.

Pozrieť i podporiť ich tvorbu prišli aj čestní hostia JUDr. J. Pašková, MUDr. V. Lopatníková a riaditeľka ÚS SČK v Trebišove p. L. Babuľáková. Zakúpením úchvatných plodov, ktoré sú vystavené v Kultúrnom centre južného Zemplína /vo výstavnej miestnosti/ ešte stále môžete potešiť seba alebo svojich blízkych kreatívnym vianočným darčekom a tým aj prispieť k zabezpečeniu zdravotníckych pomôcok pre seniorov. Vopred vám všetkým srdečne ďakujeme... Do tohto času navštívilo podujatie celkom 234 osôb, z toho 155 detí,

PhDr. D. Šotová