Zhodnotenie akcie - Tvorivá dielňa DECOUPAGE

Múzeum a Kultúrne centrum Južného Zemplína  v Trebišove

30. januára 2015 zorganizovalo v priestoroch Kultúrne centrum Južného Zemplína v Trebišove

Tvorivú dielňu Decoupage  -  Servítková technika.

Tvorivá dielňa bola venovaná základomservítkovej techniky. Bola určená  pre všetkých, ktorí si chceli tvorivo oddýchnuť, inšpirovať sa a vytvoriť si niečo originálne. 10 účastníčiek tvorivej dielne si oživilo svoju kreativitu i fantáziu kreatívnym tvorivým spôsobom.

Tvorivá dielňa Decoupage

Domov si odniesli svoje pekné originálne  výrobky a novú skúsenosť, ktorú môžu ďalej rozvíjať.

Aj v budúcnosti práve na takýchto tvorivých dielňach& vám ponúkneme kopec nápadov, podnetov a inšpirácií, a to všetko v príjemnej a priateľskej atmosfére plnej veselosti a dobrej nálady.

Veríme že naše Kultúrne centrum Južného Zemplína v Trebišove sa stane obľúbeným miestom relaxu pre malých aj veľkých, ktorí majú chuť vlastnoručne si vyskúšať nové a zaujímavé umelecké techniky.

Tešíme sa na vás na ďalších tvorivých dielňach.

O termínoch vás budeme včas informovať.