Zhodnotenie akcie - Tvorivá dielňa VÝROBA MYDLA

10. apríla sa v priestoroch Kultúrneho centra Južného Zemplína v Trebišove organizovala tvorivá dielňa, ktorá bola určená pre všetkých, ktorí si chceli tvorivo oddýchnuť, inšpirovať sa a vytvoriť si niečo originálne.

Tvorivá dielňa bola venovaná výrobe mydla, ako si vyrobiť 100% prírodné glycerínové mydlo.

Účastníčky si z glycerínovej mydlovej hmoty vyrobili odlievaním do foriem exkluzívne mydielka. Farby a vône si namiešali podľa vlastných predstáv, a tak si oživili svoju kreativitu i fantáziu kreatívnym tvorivým spôsobom. Domov si odniesli svoje veľmi pekné originálne mydielka a novú skúsenosť, ktorú môžu ďalej rozvíjať .

Múzeum a Kultúrne centrum Južného Zemplína v Trebišove každý mesiac na tvorivých dielňach vám ponúkneme kopec nápadov, podnetov a inšpirácií, a to všetko v príjemnej a priateľskej atmosfére plnej veselosti a dobrej nálady. Veríme že naše Kultúrne centrum Južného Zemplína v Trebišove sa stáva obľúbeným miestom relaxu pre malých aj veľkých, ktorí majú chuť vlastnoručne si vyskúšať nové a zaujímavé umelecké techniky.

Tešíme sa na vás o mesiac na ďalšej tvorivej dielni.