Tokaj pod hviezdami

tokaj

Milí priatelia, srdečne Vás pozývame na podujatie „TOKAJ POD HVIEZDAMI" dňa 30.05.2015, počas ktorého sa uskutoční slávnostné otvorenie a rozsvietenie Vyhliadkovej veže, ktorá vznikla v rámci realizácie projektu „TOKAJ JE LEN JEDEN", podporeného prostredníctvom Projektu švajčiarsko – slovenskej spolupráce.
Neváhajte a zažite výnimočný deň na Tokaji! So SV. URBANOM navštívite stredoveké tokajské pivnice a ochutnáte miestne gastrošpeciality, tradičné remeslá ožijú v rámci podujatia „DEŇ REMESIEL NA TOKAJI" v obci Malá Tŕňa, kde tvorivé dielničky overia šikovnosť nielen detských ručičiek, ale aj rúk dospelých. Pre najmenších sú pripravené rôzne animácie a súťaže v rámci podujatia „DEŇ DETÍ". Celý deň bude sprevádzaný kultúrnym programom v duchu folklórnych vystúpení.
Večerné rozsvietenie 12m vysokej veže v tvare suda a pozorovanie nočnej oblohy bude jedinečným zážitkom pre všetkých návštevníkov!
Stretneme sa pod hviezdami 

Kontakt:
Tokajská turistická informačná kancelária
Dlhá 230
076 81 Čerhov
www.tvc.sk

Srdečne Vás všetkých pozývame.

Vaše Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove