Trebišovský kaštieľ otvorený od 22.4.2016

Trebišovský kaštieľ opäť otvorí svoje brány pre všetkých zvedavcov už v piatok 22. apríla. Historická stavba prešla rozsiahlou rekonštrukciou, prostredníctvom ktorej kaštieľ zmenil svoj šat a získal komfortný, štýlový charakter i vzhľad.

V komnatách sa snúbi minulosť so súčasnosťou, umenie s tradícou, kultúra s vnímavosťou.

Pre všetky vekové kategórie v ňom vznikol priestor na realizáciu svojich predstáv. Od detičiek z materskej školy, cez veľkých školákov, stredoškolákov, študentov vysokých škôl až po celé rodiny, turistov, návštevníkov. Prosto všetci ste u nás vítaní. O chvíľu pomyselne začíname písať novú históriu nášho jedinečného skvostu – trebišovského kaštieľa.

Milí priatelia, tešíme sa na Vás a v kaštieli opäť začíname už v piatok 22. apríla 2016. V ten deň náš môžete navštíviť v čase od 9.00 do 13.00 hod. Keďže sa do kaštieľa v podobe niekoľkých diel a dielok vracajú tí, ktorí tam od nepamäti patria – Andrássyovci, chceme Vám zaručiť komfort v prehliadke, preto vstupy do kaštieľa budú každú pol hodinu so sprievodom lektora. Prvý vstup je o 9.00 hod a o 13.00hod. je posledný.

Šťastný deň, alebo „ Happy day", ak chcete Vás všetkých v kaštieli čaká, lebo práve v piatok bude cena vstupného výnimočná, symbolická: 50 centov na osobu, organizovaná skupina pri počte 10 osôb to bude mať za 4 €. Rodinné vstupné pre 4 členov je 1,50 €.

Takáto cena platí iba v deň otvorenia. V ďalších dňoch sú ceny v zmysle nášho cenníka. Samozrejme veľmi príjemné.

Tešíme sa na Vás už v piatok 22. apríla 2016.

Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove