Zhodnotenie akcie - Tvorivá dielňa - Enkaustika v septembri 2016

Základy enkaustiky – maľby horúcim voskom.

Priestory Kultúrneho centra Južného Zemplína v Trebišove po prázdninách znovu ožili tvorivou dielňou. Každý kto si chcel tvorivo oddýchnuť, inšpirovať sa a cítil potrebu sa vyjadriť vo farbách, mal možnosť si vyskúšať Enkaustiku - maľbu horúcim voskom, jednoduchú výtvarnú techniku s lektorkou Jankou Bakičovou.

Účastníčky tvorivej dielne si oživili svoju kreativitu i fantáziu kreatívnym tvorivým spôsobom vytvorili si svoj vlastný obraz Enkaustikou – maľbou horúcim voskom. To, že mame veľmi šikovné a kreatívne účastníčky , to vieme už dávno. Ich práce máme možnosť vidieť aj na handmade trhoch.

Veríme, že naše Múzeum a Kultúrne centrum Južného Zemplína v Trebišove sa stalo obľúbeným miestom relaxu pre všetkých, ktorí majú chuť vlastnoručne si vyskúšať nové a zaujímavé umelecké techniky, a to všetko v príjemnej a priateľskej atmosfére plnej veselosti a dobrej nálady.

Tešíme sa na vás na ďalších tvorivých dielňach. O termínoch vás budeme včas informovať.

Text a foto: Cibáková Gabriela