Dovoľice nam jašľički zabavic?

pozvankajaslickari2Srdečne Vás pozývame na vystúpenie jasličkárov zo Slivníka - 27. DECEMBRA 2011 o 17.00 hod. pozvankajaslickari2

„Dovoľice nam jašľički zabavic?“

(Vlastivedné múzeum v Trebišove – tlačová správa) Vlastivedné múzeum v Trebišove, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, pozýva širokú verejnosť na vystúpenie jasličkárov zo Slivníka „Dovoľice nam jašľički zabavic?“, ktoré sa uskutoční  dňa 27. decembra 2011 o 17,00 hod. v expozícii Ľudových plastík a drevorezieb Vlastivedného múzea v Trebišove.

Exponáty betlehemov stálej expozície budú v tomto vianočnom období doprevádzané betlehemskými hrami, prezentovanými jasličkármi so Slivníka. Návštevníci si budú môcť zaspomínať na tradície a zvyky tohto sviatočného obdobia a tí mladší budú môcť vzhliadnuť, netradičné predstavenie, ktoré bolo súčasťou života ich starých a prastarých rodičov. Veríme, že takýmto spôsobom sa nám podarí udržať prekrásnu tradíciu vianočného obdobia a že i tí mladší v nej nájdu zaľúbenie .

Srdečne Vás všetkých pozývame.

Vaše Vlastivedné múzeum

Kontakt: Vlastivedné múzeum