Zhodnotenie akcie - Tvorivá dielňa - Decoupage v Čerhove

Múzeum a Kultúrne centrum Južného Zemplína v Trebišove a Združenie Tokajská vínna cesta organizovali 1. apríla tvorivú dielňu Decoupage -servítková technika.

Bola určená pre širokú verejnosť, bez predchádzajúcich skúseností s umeleckou tvorbou, skrátka pre všetkých, ktorí si chceli tvorivo oddýchnuť.

Svojím spôsobom bola výnimočná nielen tým, že bola organizovaná v spolupráci so Združením Tokajská vínna cesta a bola v priestoroch Tokajskej turistickej informačnej kancelárií v Čerhove, ale aj tým, že sa na nej zúčastnili aj traja muži, čo nás veľmi prekvapilo, ale aj veľmi potešilo. To že boli veľmi šikovní mate možnosť vidieť aj na ich tvorbe. Našim cieľom bolo priblížiť "svet umenia " každému, kto mal záujem oživiť a povzbudiť svoju kreativitu i fantáziu, alebo len zrelaxovať kreatívnym tvorivým spôsobom.

To že boli všetci účastníci veľmi kreatívni môžete si pozrieť nielen na fotografiách, ale aj na výrobkoch, ktoré zdobia Tokajskú turistickú informačnú kanceláriu v Čerhove.

Tešíme sa na vás 15. apríla na ďalšej tvorivej dielni v Čerhove.

Text a foto: Cibáková Gabriela